تفکیک مجدد درس فارسی پایه ششم ابتدایی به 3 بخش قرائت فارسی ،دیکته و انشا

عصر روز دو شنبه در هشتصد و هفتاد و هشتمین جلسه شورای عالی آموزش وپرورش ، با مصوب شدن تفکیک درس فارسی پایه ششم ابتدایی به 3 بخش قرائت فارسی ، دیکته و انشا مقرر شد در جدول برنامه ریزی درسی 2ساعت در هفته به قرائت فارسی و دیکته و 1 ساعت به انشا اختصاص یابد .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ، در ابتدای این نشست ، نوری ، رئیس مرکز آمار وفناوری اطلاعات  وارتباطات وزارت آموزش وپرورش گزارشی اجمالی از فعالیت ها و اقدامات  این وزارتخانه  در راستای تجهیز مدارس به فناوری های نوین آموزشی ،  هوشمند سازی مدارس  ، تولید محتوا ، ایجاد شبکه های ارتباطی، توانمند سازی معلمان و ... در حوزه IT ارائه داد .

بنا براین گزارش ، در این نشست بر توسعه فعالیت های مرکز آمار و فناوری اطلاعات و ارتباط  در 2 حوزه  کمی و کیفی و بازنگری سند فاوا در آموزش وپرورش همچنین تولید سندی برای تبیین اهداف ،‌ مبانی ، اصول ، استانداردها وکارکرد مدارس هوشمند تاکیدشد.

براساس این گزارش ، در ادامه این نشست طرح جامع توسعه و ترویج اقامه نماز در مدارس مورد بررسی و طبق سنوات گذشته بندی دیگر از این طرح مورد تصویب اعضاء قرار گرفت

/ 1 نظر / 7 بازدید
یزدان رنجبر

با سلام من دانش آموز ششم هستم و از وبلاگ شما بسیار استفاده می کنم ضمن تشکر از شما میخواستم خواهش کنم برای آزمون تیزهوشان امسال کتاب تست معرفی کنید و مطالب مهم را برایمان بگذارید..در ضمن چرا ما دانش آموزان نمی توانیم در مسابقه وبلاگ شرکت کنیم ..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟