نتایج آزمون مدارس تیزهوشان درخراسان رضوی اعلام شد. دریافت نتایج

خراسانی ها برای دریافت نتایج تیزهوشان روی تصویر کلیک کنید

پس از باز شدن صفحه,در قسمت نام کاربری کد ملی خود و در بخش رمزعبور شماره شناسنامه پدر تان راوارد نمایید.

امیدوارم ازاین صفحه خوشحال خارج شوید!

 رییس مرکز استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان این استان روز هشتم خرداد ماه اعلام می شود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی ، جلال صداقت افزود: آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در این استان همزمان با سراسر کشور روزهای 19 و 20 اردیبهشت ماه برگزار شده بود.

وی اظهارداشت: دانش آموزان شرکت کننده در آزمون مزبور می توانند در تاریخ اعلام شده با اطلاعات ثبت نامی خود به سایت اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضویمراجعه و نتیجه آزمون خود را دریافت نمایند.

وی گفت: امسال برای ورود به مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی این استان در مقطع متوسطه 28 هزار و 377 نفر و در مقطع راهنمایی 37 هزار و 531 نفر در آزمون ورودی این مدارس شرکت کردند.

صداقت اظهارداشت: پذیرش دانش آموزان برای ورود به مدارس نمونه دولتی بر اساس نمره آزمون ورودی و معدل کل آنان خواهد بود.

وی با بیان اینکه در آزمون ورودی مقطع راهنمایی معدل کل پایه پنجم و در آزمون ورودی متوسطه معدل کل پایه دوم راهنمایی ملاک خواهد بود، گفت:80 درصد نمره آزمون و 20 درصد معدل کل دانش آموز در قبولی آنان تاثیر دارد.

وی افزود: گزینش دانش آموزان برای ورود به مدارس استعدادهای درخشان صرفا بر اساس رتبه فضلی مبتنی بر نمره تراز شده آزمون خواهد بود.

وی اظهار داشت: در تعیین رتبه فضلی هر داوطلب نمره تراز شده آزمون فقط با دیگر داوطلبان متقاضی مدارس انتخابی وی به ترتیب اولویت سنجیده می شود.

صداقت گفت: حدود هفت هزار نفر در دبیرستانهای نمونه دولتی و استعدادهای درخشان و حدود پنج هزار نفر در مدارس راهنمایی نمونه دولتی و استعدادهای درخشان این استان پذیرفته می شوند

/ 7 نظر / 13 بازدید
رضا

سایر استان ها چی؟ مثل آذربایجان شرقی

چه ساعتی اعلام می شود

محمد

نتایج کجا نوشته شده

سارینا

واقعا ممنون که بهمون اطلاع دادین چون تو هیچ سایتی اعلام نمیکنند[لبخند][لبخند][لبخند]

نهال

براي ورود نام كاربري و رمز عبور چي بايد بنويسيم؟مرسي

تیز هوش

سلام و از سامانه اطلاع رسانی شما ممنون . واقعا ازتون تشکر می کنم .چون فقط تونستم از این جا نتیجه رو ببینم. من قبووووول شدددددددم.خیلی خوشحالم . باز هم ممنون

زهرا سادات موسوی امین

[ این نتایج که شما داده اید فقط مال تیز هوشان است یا که با نمونه همراهه